name head 1
Facebook Email

Nabídka a info OSH

Hasičský vůz - FIAT DUCATO / 15.02.2016 21.56


Předání cen

Vážení obchodní přátelé,

Společnost PROFI AUTO CZ a. s. jako autorizovaný dealer nových vozidel značek IVECO a FIAT Professional z Říčan u Prahy si Vás dovoluje oslovit s informační nabídkou na nová vozidla zn. FIAT Professional pro přepravu a potřeby hasičů v celé České republice.

Firma PROFI AUTO CZ a. s. se vítězně zúčastnila výběrového řízení na veřejnou zakázku „Dopravní automobil spolufinancovaný z Integrovaného operačního programu“ zadanou zadavatelem HZS Plzeňského kraje. Na základě tohoto výběrového řízení jsme ( v roce 2014 ) dodali do HZS vybraných krajů 17 ks vozidel FIAT Ducato combi v 9-ti místné verzi a specifikaci dle požadavků pro HZS a dále tento model nabízíme a dodáváme pro ,,všechny,, složky hasičů  v celé České republice.

PROFI AUTO CZ a. s. poskytne hasičům v celé České republice speciální slevu  na dodávku nových vozidel FIAT Ducato combi  9-ti místné dle specifikací pro potřebu hasičů.

Zasíláme sestavení modelu Fiat Ducato Combi 9 míst s hasičskou výbavou ve znění vyhlášky č. 53/2010 Sb. vč.přílohy specifikované has.výbavy.

Fiat Ducato Combi  lze dodat také v jiné konfiguraci  výbavy a hasičských úprav jako doprovodné vozidlo v základní, nebo s nadstandardní výbavou a provedení dle požadavků a potřeb.

Připojujeme také foto  modelu Iveco Daily  v hasičském provedení , ( cena cca od 1.200.000,- bez DPH dle požadavku a specifikace ).

Touto cestou bychom Vás chtěli požádat jako krajské (okresní) sdružení hasičů o předání naší informační nabídky Vašim podsložkám resp. dobrovolným hasičským sborům, které spadají do Vaší kompetence.

Věříme, že i dobrovolní hasiči potřebují ke své prospěšné činnosti také odpovídající profesionální vybavení, které jim umožňuje vykonávat odpovídající činnosti.

S přátelským pozdravem,

Stanislav Nedvěd

prodej vozidel FIAT

 

PROFI AUTO CZ a.s.  FIAT- IVECO

Kolovratská 1367

251 01 Říčany

Provozovna : 277 52 , Nová Ves 186 u Mělníka

Česká republika

tel.:     +420 323 203 155

GSM:  +420 602 242 726

e-mail:  nedved@profiautocz.cz

web:  http://www.fiat-profiautocz.cz

           http://www.iveco-profiautocz.cz

 


Word Nabídka ve znění výhlašky č. 53/2010 sb. Pdf Nový FIAT DUCATO Combi Pdf Nový FIAT DUCATO Combi - internet

Výsledky GlobusCup 2019


Výsledky GlobusCup 2019

Noční hlučinská hasičská liga 2019


Výsledky noční hlučinské hasičské ligy 2018 - 1. kolo - Pišť