name head 1
Facebook Email

Rozhodčí mládeže

Členové


Jméno Funkce E-mail Telefon Adresa SDH
Ing. Jan Durlák Rozhodčí instruktor Mládeže
Platnost: 15.01.2023

Dobroslavice
Jakub Kamenár Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Bobrovíky
Eva Gattnerová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Vávrovice
Anna Chryczyková Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Vávrovice
Daniela Trojanová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Vávrovice
Aleš Seidl Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Bolatice
Barbora Plaskurová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Bolatice
Zdenek Vavrečka Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Kyjovice
Roman Krusberský Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Zlatníky
Milan Holý Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Zlatníky
Jaroslav Čech Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Zlatníky
Burdík Josef Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Březová u Vítkova
Jakub Sedláček Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Suché Lazce
Václav Polák Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Dolní Životice
Pavel Breče Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Hrabyně
Jiří Rybář Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Uhlířov
Pavla Skladanová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Sosnová
Jiří Brož Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Jilešovice
Martin Křesťan Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Milostovice
Vlastislav Kolovrat Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Lesní Albrechtice
Pavel Krusberský Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Brumovice
Radomír Chwálek Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Děhylov
Ladislav Kantor Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Štáblovice
Nikol Hanslíková Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Kozmice
Aneta Steinerová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Kozmice
Miroslav Chyla Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Děhylov
Jakub Vybrančík Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Štěpánkovice
Marek Ondruf Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Štěpánkovice
Jakub Krayzel Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Těškovice
Radim Dubový Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Lesní Albrechtice
Pavel Cyrus Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Bobrovníky
Ing. Vojtěch Feher Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Štěpánkovice
Bohumila Černohorská Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Štítina
Bohumil Vybrančík Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Štěpánkovice
Aleš Černohorský Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Patrik Národa Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Malé Hoštice
Petr Glabazňa Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Slavkov
Petr Balhar Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Velké Heraltice
Jiří Lasák Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Bohuslavice
Pavlína Pechníková Rozhodčí Mládeže
Platnost: 11.11.2022

Kylešovice
Viktor Kudrna Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Těškovice
Lukáš Heinrich Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Háj ve Slezsku - Lhota
Pavel Sedlář Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Šilheřovice
Miroslav Hoza Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Opava - Podvihov
Lumír Hoza Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Opava - Podvihov
Zuzana Gilligová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Vávrovice
Michaela Trojanová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Vávrovice
Veronika Rubešová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Vávrovice
Martin Hruška Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Darkovice
Lucie Jurkovičová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Vítkov
Danuše Kantorová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Vítkov
Hana Zachová Rozhodčí Mládeže
Platnost: 16.03.2018

Vítkov
Svatoboj Reder Rozhodčí instruktor Mládeže
Platnost: 01.11.2020

Hrabyně
Ing. Monika Suffnerová Rozhodčí instruktor Mládeže
Platnost: 01.11.2020

Bobrovníky