Kancelář OSH Opava je do 11.7.2022 uzavřena.

Zápis OORM 8.6. 2022

Přítomní: Durlák, Národová, Cyrus, Otisková, Dubový, Pretsch, Šónová, Rádek Omluven: Krayzel, Skladanová, Kamenár Hosté: Gebauerová Program: 1) Vyhodnocení OK hry Plamen a Dorostu, 2) Vyhodnocení

Ćíst dále...

Zápis OORM – 19.4.2022

Přítomní: Durlák, Cyrus, Krayzel, Otisková, Dubový, Kamenár, Pretsch Omluven: Národová, Skladanová, Šónová, RádekHosté: Gebauerová, Hanslik Program:1) Příprava OK hry Plamen a Dorostu  – pořadí disciplin

Ćíst dále...

Zápis OORM 03/22

Zápis z OORM Opava dne 1. 3. 2022 Přítomní: Durlák, Národová, Skladanová, Krayzel, Dubový, Kamenár, Pretsch, Šónová. Omluven: Cyrus, Otisková, Rádek Hosté: Krusberský, Černohorský, Gebauerová

Ćíst dále...

Zápis OORR 9.3.2022

Zápis na schůzku okresní odborné rady represe Přítomní:         Feher, Kubík, Vysoudil, Balarin, Kolovrat, Breče, Ryš, Lasák Omluven:        Gebauer, Martinek (HZS) Program: Schůzka OORR od

Ćíst dále...

Zápis z OORM Opava dne 22. 10. 2021

Přítomní: Durlák, Cyrus, Národová, Křesťan, Krayzel, Dubový, Kamenár, Pretsch, Otisková,Rádek. Omluven: Skladanová Hosté: Krusberský, Gebauerová Program: 1) Zhodnocení podzimního kola dorostu 2) Zhodnocení celoroční činnosti

Ćíst dále...

Zápis OORM 21.9.2021

Zápis z OORM Opava dne 21. 9. 2021  Přítomní: Durlák, Křesťan, Krayzel, Dubový, Kamenár, Skladanová, Pretsch, Otisková Omluven: Cyrus, Národová, Hilšer, Rádek,  Hosté: Krusberský, Gebauerová,

Ćíst dále...

Zápis z OORM Opava dne 21. 9. 2021

Přítomní: Durlák, Křesťan, Krayzel, Dubový, Kamenár, Skladanová, Pretsch, Otisková Omluven: Cyrus, Národová, Hilšer, Rádek, Hosté: Krusberský, Gebauerová, Balarín Program: 1) Příprava podzimního kola dorostu 2)

Ćíst dále...

Zápis z OORM Opava dne 27. 7. 2021

 Přítomní: Durlák, Cyrus, Národová, Křesťan, Krayzel, Rádek, Otisková Omluven: Hilšer, Dubový, Kamenár, Skladanová, Pretsch Hosté: Krusberský, Černohorský, Gebauerová Program: 1) Hodnocení MČR 2) Globus Cup

Ćíst dále...

Zápis z OORM Opava dne 23. 6. 2021

Přítomní: Durlák, Národová, Dubový, Krayzel, Rádek, Otisková, Kamenár, Skladanová, Pretsch Omluven: Hilšer, Cyrus, Křesťan, Hosté: Krusberský Program: 1) Hodnocení OK a KK 2) Pohár starosty

Ćíst dále...