Kancelář OSH Opava je do 11.7.2022 uzavřena.

Členové OR mládeže

Jméno Funkce E-mail Telefon Adresa SDH
Ing. Jan Durlák Vedoucí OOR mládeže durlakjan@gmail.com 773756839 Dobroslavice
Pavel Cyrus Zástupce vedoucího OOR Mládeže Bobrovníky
Lenka Národová Zástupce vedoucího OOR Mládeže Hněvošice
Radim Dubový Člen OOR Mládeže Lesní Albrechtice
Jakub Kamenár Člen OOR Mládeže Bobrovníky
Jakub Krayzel Člen OOR Mládeže Těškovice
Ing. Lenka Otisková Člen OOR Mládeže Jilešovice
Adam Pretsch Člen OOR Mládeže Kyjovice
Vladimír Radek Člen OOR Mládeže Dolní Životice
Pavla Skladanová Člen OOR Mládeže Sosnová
Karolína Šónová Člen OOR Mládeže Hrabství

Zápis OORM – 19.4.2022

Přítomní: Durlák, Cyrus, Krayzel, Otisková, Dubový, Kamenár, Pretsch Omluven: Národová, Skladanová, Šónová, RádekHosté: Gebauerová, Hanslik Program:1) Příprava OK hry Plamen a Dorostu  – pořadí disciplin

číst dále »

Zápis OORM 03/22

Zápis z OORM Opava dne 1. 3. 2022 Přítomní: Durlák, Národová, Skladanová, Krayzel, Dubový, Kamenár, Pretsch, Šónová. Omluven: Cyrus, Otisková, Rádek Hosté: Krusberský, Černohorský, Gebauerová

číst dále »

Zápis z OORM Opava dne 22. 10. 2021

Přítomní: Durlák, Cyrus, Národová, Křesťan, Krayzel, Dubový, Kamenár, Pretsch, Otisková,Rádek. Omluven: Skladanová Hosté: Krusberský, Gebauerová Program: 1) Zhodnocení podzimního kola dorostu 2) Zhodnocení celoroční činnosti

číst dále »

Zápis z OORM Opava dne 21. 9. 2021

Přítomní: Durlák, Křesťan, Krayzel, Dubový, Kamenár, Skladanová, Pretsch, Otisková Omluven: Cyrus, Národová, Hilšer, Rádek, Hosté: Krusberský, Gebauerová, Balarín Program: 1) Příprava podzimního kola dorostu 2)

číst dále »

Zápis z OORM Opava dne 27. 7. 2021

 Přítomní: Durlák, Cyrus, Národová, Křesťan, Krayzel, Rádek, Otisková Omluven: Hilšer, Dubový, Kamenár, Skladanová, Pretsch Hosté: Krusberský, Černohorský, Gebauerová Program: 1) Hodnocení MČR 2) Globus Cup

číst dále »

Zápis z OORM Opava dne 23. 6. 2021

Přítomní: Durlák, Národová, Dubový, Krayzel, Rádek, Otisková, Kamenár, Skladanová, Pretsch Omluven: Hilšer, Cyrus, Křesťan, Hosté: Krusberský Program: 1) Hodnocení OK a KK 2) Pohár starosty

číst dále »